Home

Když psa chytne rapl

ahoj, jak se perete se psí pubertou u vašeho miláčka? naše fenka má 6 měsíců a někdy ji chytne pěknej rapl.. a to člověku nezbyde nic jiného, než počkat až ji to přejde.. nebo máte jinou metodu? Tak ja se taky pridam mam ted skoro 7 mesicniho vyrostka, rok a pul a dvou a pul letou cubu Když psa chytne rapl... Barbaka.dog. 29. September 2020 · Dorka se mnou chodí do práce. I když to pro ni znamená celkem přes tři hodiny ve vlaku, spoustu chození po městě, protože chodíme pěšky (což je fajn), skoro 4 hodiny v kleci, především na kurzu Poslušnost hrou (což už fajn není:.To jako oni si hrajou všechny MOJE.

Psí puberta iFauna

1. Jde hlavně o to, že pořád skáče a kouše do rukou.Okřiknutí nebo hračka na kousání místo ruky taky nepomáhá.Někdy ho chytne rapl a je jako blázen.Nevím, jestli to prostě přejde po pubertě, nebo s tím teď pracovat. Čím dřív, tím líp. Když ho něco necháte dělat, znamená to, že to dělat může
  2. i táboře u Martiny Konečně v..
  3. Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě Nedoporučuje se, pokud sdílíte počíta Když Pe.Tra chytne rapl aneb pokus o první jarní polní brázd
  4. Salašnický přehnané reakci vůči ostatním psům - při procházce, na cvicisti, ve městě jakmile vidí jiného psa, chytne rapl, štěkání a vyvádí na vodítku tak, ze mam problém ho udržet, při pusteni psovi neublizi, avšak toto vyvadeni nas hodně omezuje při výuce psa, prochazkach... Prosím, co s tím? Moc dekuji za radu
  5. Mého psa prostě občas chytne rapl a začne pobíhat po celém domě. S kocourem se ho snažíme chytit, takže se nakonec všichni porveme. Nakonec já končím se..

Když Lašáka chytne rapl. Sdílej článek: ČESKÉ BUDĚJOVICE - Ten tomu dal. Kdyby pardubického brankáře Jána Lašáka nechytil rapl, jeho tým možná v předehrávce 16. kola hokejové extraligy uhrál na ledě Českých Budějovic lepší výsledek, než porážku 3:6. Co takhle bylo hostům platné, že nad Jihočechy dvakrát. Když nás nezlikviduje Covid, zlikvidujeme se sami (134) Jak nebýt nesnesitelná tchyně? (33) Koronavirus a nouzový stav. Jak vás to postihlo? (24) Prosím o radu, jak získat sebevědomí (30) Osvobozující emoční erupce aneb Když chlapa chytne rapl. Když mě chytne rapl :-D. Když mě chytne rapl :-D. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. Chovatelská stanice SAKSO Bohemia. May 30, 2016 · Když mě chytne rapl :-D. Related Videos. 0:4

Neřekla bych, že je to nutně tím, že nemají psa. Já mám doma dva kocoury, syn (starší) se k nim chová krásně a holka (dva a kousíček) a jak jí zrovna chytne rapl, tak si na kocoura klekne, praští ho, honí ho s vařečkou či po něm hází hračky About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Psi hyenovití jsou nejen velmi zajímaví, jsou i velmi krásní. Podívejte se na snímky v galerii. Šílené kočky. Milovníci koček to dobře znají: kočku někdy chytne rapl, lítá nekontrolovaně po domě, vrčí a syčí na každý stín a zanechává za sebou spoušť Zničehonic ho chytne rapl a začne lítat po místnosti, vyskakovat do výšky, zavěsí se mi na oblečení a trhá, zavěsil by se klidně i na ruku..je v tu chvíli neovladatelný, povely nezabírají. Děje se to hlavně večer, přestože by měl být relativně unavený (je po procházce, po jídle..) Žáčková: Nebudu své názory skrývat jen proto, že bych se mohla znelíbit. Herečka Lucie Žáčková (40) se díky roli ve filmu Dukla 61 vrátila na rodné Ostravsko a znovu pro sebe objevila ostravský dialekt. Ve své sbírce má Českého lva, Thálii i Cenu Alfreda Radoka a televizní diváci ji znají například ze seriálu Rapl.

No hold když mě chytne rapl ( který mne ovšem chytá snad 18 hodin denně), tak to stojí teda za to. Chudák přítel, alespoň kousek stolu kdyby měl a mohl si na něj položit to své kafíčko odpolední :) Jakmile se do toho pustím nemohu se odlepit. No tak aspoň na chvíli pauza ne nejsem teplej :

Není vyloženě agresivní, ale je to velký bojovník, což je v kombinaci s jeho temperamentem někdy dost náročné ukočírovat ve chvílích, kdy ho doslova chytne rapl. Dobře vědět, kde je tady pánem, pak jednoznačně potřebuje jezevčík , což vám potvrdí každý, kdo měl tohoto u nás oblíbeného krátkonohého obranáře. 15+ geniálních lidí, kteří přišli na to, jak ochránit vánoční stromeček před jejich psy. Přidal chrissss, dne 24. 12. 2016 , 0x. Všichni majitelé psů nebo koček dobře vědí, že i jejich domácí mazlíčky občas chytne rapl. Jednou z ideálních příležitostí je období výzdoby vánočního stromečku, kdy si pes.

Rapl. O seriálu. Úvodní stránka. Vše nasvědčuje tomu, že za smrtí venkovského faráře je loupežné přepadení. Když se ale ukáže, že ukradené sakrální starožitnosti nemají prakticky žádnou hodnotu, musí jít Kuneš po jiné stopě. Sdílet Facebook Twitter E-mail Používáme k přetahování i k házení.Nebo na procházky když psa chytne rapl a nutně si chce hrát venku. Používám jen pod dohledem.to je že ji nemá pořad.a zatím drží.Pes váží 36k Pokud pes poněkolikáté neuposlechne, je po metodě pamlsků na řadě tělesný trest, aby si hlasový příkaz spojil se silnější emocí. Řekla bych že je to lepší než dnes tolik populární elektrické obojk Prohlédněte si alba na téma - rapl.... Získáte tak jedinečnou inspiraci ze stovek českých alb, nahraných každý den na Rajče. Objevujte, hodnoťte a komentujte Celá černá, jen s maličkou bílou náprsenkou. Ráda baštím, zbožňuju houskové knedlíky, když vidím knedlík tak ho prostě musím mít!! :) Taky ráda honím podél plotu cyklisty, cpu se borůvkami, třešněmi, jablíčky a vlašskými oříšky :) Občas mě chytne rapl - skáču do vzduchu a bořím čomák do země

Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde možné se i nenásilně seznámit s kamarády nebo s budoucím partnerem. Portál se řadí mezi nejnavštěvovanější v České republice Když chytne desetiletýho kluka rapl. Un niño de diez años teniendo una pataleta. OpenSubtitles2018.v3. Pokud venčím jen štěně daří se mi mnohem lépe ho usměrnit, aby např. nereagoval na štěkající psy za plotem. Pokud ale jdu s oběma psy najednou skáče štěně na fenu, tahá ji za obojek, ale co je horší pokud za plotem štěkají psy, začnou oba vyvádět a je nad moje síly tomu předejít

Mazlí se jako opravdová princezna, když je nejistá, nedává to moc znát, snaží se zachovat decorum. Je velice vyrovnaná a rozumná, ale když jí to potrefí, je to pěkná dračice. Natrhala nám už několik prostěradel na ručníky, hárací kalhotky na kapesníky, zahradu průběžně upravuje na tankodrom a když jí chytne rapl lítá neskutečnou rychlostí v kruzích Uživatelské hodnocení a recenze na Hračka pro psy TRIXIE Dentafun přetahovadlo 7cm 3299. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru Obávám se, že v případě, když ho jednou za týden chytne rapl, tak by mi nestačilo ani 20 metrová stopovačka.... Já už jsem to vcelku vychytala, protože on vždy nasadí takový zvláštní vytlemený výraz...To už je mi jasné, že je nutné ho do dvou minut odlovit, jinak naprosto přestane poslouchat Ale je tu jeden menší problém. Sice chápu, že jiní psíci si se stopovačkou (doufám, že jsem správně pochopila, že to je dlouhá šňura-dálkové ovládání), dokáže poradit, ale vážně si neumím představit, že za sebou tohle tahá Blacka. Ona je totiž šílená lítavka, najednou jí chytne rapl a je jak střela

tzn. když chytne psa rapl tak už je to zbytečné, ten pes má zatměno a nevnímá... vůdce musí psa přečíst a použít to dřív než dojde na plnej trysk a blik elektrika není dálkový ovládání... ideálně to používat při výcviku a pomalu s ním procházet situace kdy to jde použít (pes vždy udělá chybu a když. Když chce, dokáže jít vzorně na vodítku u nohy, přiběhne na první zavolání, sedne a chová se jako roztomilá pejska. Když jí ale chytne rapl, ohluchne a přivolání slyší až na potřetí, ty holuby prostě musí prohnat a pak se dostaví ke mně s údivem v očích, proč se jako čílím, když ona přeci přišla, že

Proto je teď i z mého psa šílený rapl a nenávidí malé nebo střední psy, vždycky chytne uplně amok když jde nějaký kolem něj. Nejvíc je vysazený na ty jack russely, to jsou největší svině psi, už mi to říkalo spoustu jiných lidí, že jim taky jejich psa napadl jack russel Online program V souladu se psem Luna 3P+ Vám vysvětlí základní rozdíly komunikace a chápání mezi námi lidmi a psy, jak psi chápou náš lidský svět, a jak své psy do toho našeho světa co nejlépe začlenit a rozumět správně psí řeči, jak zvládat pocit, že vás pes vůbec neposlouchá, odmítá a zpracovat to tak, aby vám to přestalo ubližovat anebo se to úplně. Diskuze: Rhodesian Ridgeback, Rhodéský ridgeback je inteligentní, důstojný a k cizincům rezervovaný pes, bez známky agrese či plachosti. Ke svému pánovi velice lne a je věrný. Rhodéský ridgeback je také velmi klidný, poslušný, někdy však poněkud líný Koho chytne Rapl, vydrží rád třináct večerů Případy 1. oddělení mají konečně silného soka. Jmenuje se Rapl, hrdinu převzatého z Cirkusu Bukowsky hraje opět Hynek Čermák a první z třinácti dílů nasadí ČT 29. srpna. 2016-08-10 - Mirka Spáčilová redaktorka MF DNE

Video: Puberta a poslušnost iFauna

6.4.2011 Když Míšu chytne rapl :))) :: york-beardie

Když Pe.Tra chytne rapl aneb pokus o první jarní polní ..

Chat: Rudolf Desenský — Dobré ráno — Česká televiz

1. 15+ geniálních lidí, kteří přišli na to, jak ochránit vánoční stromeček před jejich psy. Zábavná videa a obrázky, 24. 12. 2016 11604x 0x Všichni majitelé psů nebo koček dobře vědí, že i jejich domácí mazlíčky občas chytne rapl
  2. Britney si nebere servítky. Když ji chytne rapl, tak se dokáže pohádat až do krve i se svou matkou. Za tou si dojela na natáčení, kde mamá dohlížela na druhou, hodnější, Spearsovic Jamie Lynn. Tam začala matinku pucovat za to, že její děti půjčuje manželovi Kevinovi a tak dále
  3. Sílící dolar už brnká na nervy i lidem, do kterých by to donedávna nikdo neřekl. Kamaráda - fanatika do všech udělátek od Apple chytil nevídaný rapl a rozezleně oznámil, že už nehodlá svou sbírku hraček dál rozšiřovat, protože základní verze iPhone 6 mu skokově zdražila z 18.390 na 21.190 korun

Když se zamotalo do záclony a spustilo vřískot hodný dospělého pětikilového kocoura, kočka bez rozmýšlení zmydlila psa v domění, že on za to všechno může. Když ale řev neustával a pes jen nechápavě koukal, netuše, za co tu nakládačku dostal, kočka znejistěla Greyhound je sice nejrychlejšíš pes na světě, ale víte co dělá, když zrovna neběhá ?? Když je chytne rapl, bývá to většinou pochopitelně v noci. Nejdřív mi zalehnou hlavu. Asi nedostatečně reaguji na jejich zírání. Zírají totiž, když spíte. To zalehnutí mě většinou vzbudí. Když jsem hodně unavená, tak ne. Zkouší pak tedy variantu: Hrajeme kuželky

Najednou jí chytne rapl a začne mezi nimi divoce poskakovat . Fanda si je ani neočichala. Nejeví naprosto zájem se k nim přiblížit. Zkusila jsem jí dát jedno štěně k čumáčku a ona otáčela hlavu na stranu, aby se na něj nemusela ani nepodívat. Pan majitel byl naprosto rozhozený, když jsme začali fénovat psy. Bouchal. Pokud máte balkón je nutné ho zabezpečit když je v baráku, tak většinou spí, ale když je chytne rapl (máme i kočku a teď i 3 koťátka) tak je tu docela veselo :)) a máme točité schodiště,... to je docela sranda to pozorovat... kočky miluju... toho mojeho Matýska mám ráda jako svoje dítě a za nic na světě bych ho. Zkusil jste si vůbec někdy karate, když už jste na něj málem chodil? Nezkusil. Spíš si občas s klukama zaboxujeme, pár jich dělá ultimátní zápasy, tak se někdy jdeme zmlátit. Ale oni jsou blázni, zvrhne se to. Když někoho chytne rapl, utíkáme z haly. Vás ultimátní zápasy nevábí Pravá chvíle nakoupit něco kvalitního vašemu mazlíčkovi. Prohledávat web podle klíčového slova. Napište klíčové slovo Hleda Historický téměř realismus - aneb - jak Quicksilvera chytal rapl a Kirk byl u toho. Je to tak akorát, když se neřežeme, máme barevný hadry (žádná středověká šedá), a když jde do tuhýho, pořádnej vatˇák, drátěnou košili, a na hlavu blembák

Tibetský Španěl - Mého psa prostě občas chytne rapl a

1. @neyaa_cr máme dřevěnou a upřímně bych ji nevyměnila, ani nějaké škrábance jsou vidět, máme 5 koček a nejlěhčí váží 7,5 a nejtěžší bude mít těch 10, a když je chytne rapl... co jsem ale vypozorovala, tak po umytí podlahy s přípravkama na dřevo ty škrábance mizí. Nejsou v žádném případě hluboké, jen povrchové a určitě je velká výhoda kartáčování
  2. ky obloukem vyhýbají a svými těly urputně chrání své.
  3. Detektiv Kuneš, oblíbená hlavní postava seriálu ČT Cirkus Bukowsky, se vrací v seriálu s názvem Rapl.Kuneš se musí kvůli napadení přítele své bývalé ženy na chvíli uklidit do pohraničí. A zde se vážně nudit nebude. Výroba a distribuce drog, vraždy
  4. Od psa jsem zatím žádné viditelné škrábance nenašla a co se týká hlučnosti, tak jsem maximálně spokojená. Když drápky tloukla o plovoučku, bylo to k nevydržení a vinylová podlaha celkem tlumí. Dokonce soused pod námi teprve po půl roce zjistil, že máme psa a to , když jsme se potkali venku
  5. rapl translation in Czech-Polish dictionary. Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies

Když Lašáka chytne rapl - Ší

Jestli jsi švorc, hlavně nezačínej plakat, přestaň kouřit, chytni rapl, začni makat. Je to tvoje volba, tvoje tvorba, jsou to tvoje sny, jestli chceš ty věci co jsou vysoko tak pro ně jdi a proměň ty sny na realitu, pokud mě to chytne, tak ti řeknu Čekám na beat No už nespolupracuju s každým, jak to bylo dřív,. Všem ale doporučujeme nehladit, pokud totiž ona nechce, tak se pohladit nenechá. Hladič pak okusí její zuby na své ruce. sice ho nechce pokousat, jen tu ruku chytne, ale nelekněte se. Jediné co na ni platí, když udělá něco co nemá je přidusit ji na obojku tak, jako to dělají psí mámy štěńátkům

Osvobozující emoční erupce aneb Když chlapa chytne rapl

Hráči jsou uváděni v pořadí vstupu do cechu.. cech o něm: zkušený hráč a hodně pohodový člověk..málokdo ve hře dokáže být tak pozitivní jako on, má moji důvěru..; můj Boubelek :D, jo s Boudou jsme toho prožili hodně :D; Dark je super a je s nim sranda a rád pomáhá :) on o sobě: metin hraju přes dva roky, dozvěděl jsem se o něm od jednoho skvělého kamaráda Máte Cane corso? - Dáma.cz . Ahoj Martino,tak to musí být sranda když ten nejmenší čivavák je vlastně velitel :-) My bydlíme ve středočeském kraji,vesnice Podlešín,chodíme na vycházky do polí a je to paráda,když Badyho pustíme tak má parádní rozeběh,někdy i s ním běhám ale to jsem pak víc ufuněná než on.Počítám že už má přez 30kg.Ted jsem ho. Mého psa prostě občas chytne rapl a začne pobíhat po celém domě. S kocourem se ho snažíme chytit, takže se nakonec všichni porveme. Nakonec já končím se škrábanci, které měl schytat pes, kočka skončí celá oslintaná a Punťa si vítězoslavně lehne na záda a dožaduje se drbání když jsem si kupoval octavii rozhodoval jsem se mezi 1.9 TDI a 1.8T a nakonec zvítězil benzín. (lepší průběh točivého momentu, výkon, hlučnost/kultivovanost chodu), ale u tohoto motoru nevím nevím chtělo by to zkušební jízdu. ten točivý moment je fakt slušný a zaváděcí cena u bory taky (550 Pokud mě vysírá (u BO je to terminus technicus) pes takovým způsobem, že není ovladatelný povely nebo jednáním po dobrém, prostě dostane. Na mě si to nikdy nedovolil... jediný útok proti mně předvádí, když chytne tzv. rapl - nekontrolovatelně běhá, vrčí, štěká, skáče a najíždí na mě

Když mě chytne rapl :-D - Chovatelská stanice SAKSO Bohemi

A co nejvíce chlupatý s co nejdelšíma nohama. Dobré je mít v noci pavouka ve spacáku, ale ještě lepší je, když vám vleze do pusy a nebo rozdráždí vedle vás usnuvšího medvěda, kterého chytne rapl a začne všechno kolem sebe ničit, včetně vás. 8. Chlap s hákem místo ruk Kotě,to je jasný Každá kočka je bezproblémová a mazlivá(tedy většinou)ale uvidíte,až přivezere kotě domů,jaká se z ní stane saň. Takhle to bylo u nás.Viděla kotě a vrčela na nás,syčela na prcka,byla neuvěřitelně zlá ale trvalo to 12 dní a malého přijala za svého i když nikdy koťata neměla,dávala mu i napít a starala se o něj jako jeho pravá máma Ahoj holky,předem se omlouvám, ale založila jsem si jiný nick, protože jsem zatím nenašla odvahu, promluvit si o našich problémech veřejně, a to ani s rodiči nebo sourozenci. Tak tedy, s manželem jsme spolu 7 let a máme 2 malé děti.Zpočátku byl náš vztah krásný, jako většina, až v prvním těhotenství se začal měnit. Neříkám, že hledám veškerou vinu na straně. On je takovej blázen:) Hrozně veselej a přátelskej pes.Když ho chytne rapl,tak běhá sem tam,vždycky na někoho skočí,pak rychle uteče a zas přiběhne a tak pořád dokola:) A ten sprint s tou jeho postavou to je mazec:) Hlavu větší než tělo a už si to štráduje:D Já mám rád tyhle s tou nabouranou hubou:) Nebo když chytně Rozárku rapl a dělá nálety na klidného staroucha Jerryho. Ale není to zas takový staroch i když občas v noci chrápe jako starý dědek taky dokáže pořád pěkně Rozárku prohnat na chatě po zahradě. Jsou to naší miláčkové chlupatí. Občas by mě zajímalo co si myslí, když koukají jako bulíci

Je zlá na psy - Diskuze - eMimino

Me vzdycky chytne rapl, kdyz slysim, jak jsme chudacky Nemcourky odsouvali Kuwa, ale oni se tam nas*ali taky ne zrovna pratelsky A budiz, nebylo hezky, ze to brali vsechno jako jeden, jsi Nemec=jsi zmetek a zaslouzis nejhorsiho chovani, ale to zase...nesouhlasim, ale dokazu pochopit, ze emoce a par troubu (samo tech poseru, kteri si troufli. Občas kompa chytne rapl stylem, že cokoli spustím, na to do 3 vteřin systém zavěsí cedulku neodpovídá. Někdy ho to třeba po 10 minutách přejde, někdy to nevydržím a resetnu. V takovém případě se mi tak v 50% případů po bootu ještě před vítejte pověsí černá obrazovka, pak se vyvěsí vítejte a následně se. Když mě prý opět chytne rapl, mám přijít a napíše doporučení do Bohnic. V rámci socializace prodávám pro jednu neziskovku na ulici plyšové medvídky, ale moc to pro mě není. Když je blbý počasí, jste naštvanej Chytne tě rapl. Zákaz placení hotově není daleko. jedné holčičky, když mu až dosud zatím vyšla celá baterie kluků. A to díky tomu, že tak rozdováděl našeho psa, až psisko v ráži s veselým štěkotem chňaplo a nechtělo pustit. Pokud patříte mezi tuhle skupinu lidí, pak vás patrně dovádí k šílenství fakt. Taky je občas chytne rapl a lítají po celém bytě jako zběsilé a jindy jen líně mžourají z nějakého odpočívadla s pašovským výrazem. Jsou čistotné, jejich záchůdky je třeba pravidelně čistit - když budou příliš použité, už na ně nebudou chtít chodit a najdou si nějaké jiné místo pro svou.

Když Petr Rada chytne nerva

OH - Markéta Vondroušová dokonale umlčuje hatery kritizující oprávněnost svého startu na olympiádě. 22letá rodačka ze Sokolova dnes v Tokiu smetla 6-3 6-1 světovou šestku Elinu Svitolinovou z Ukrajiny a postupem do finále získala jistotu olympijské medaile. O zlato si 22letá rodačka ze Sokolova zahraje se Švýcarkou se slovenskými kořeny Belindou Bencicovou Kriminálka mu tenkrát řekla : Daleko menší škodu udělají tihle grázlové, když je všude otevřeno. Nemají vztek, že se nemů- žou do něčeho dostat. když je někde zamčeno, chytne je rapl a vykopou dveře. když zjistí, že za nimi nic není, tak se naštvou a ničí.. 6.4.2011 Když Míšu chytne rapl :))) 06.04.2011 12:55. 4.4.2011 Evryho 1 narozeniny 04.04.2011 00:00. Pokud máte nějaké dotazy, tak mě kontaktujte na email: stepankavavrova@seznam.cz. kde se Evry skládal velice pomalu. A z počtu 6 psů byl bodově druhý nejlepší :) 6-9.6 Užívali jsme si na mini táboře u Martiny Konečně v.. Nejsem si vedoma, ale je to dost mozne. Nekolikrat jsem ho mela polizeny na zemi na hromadce katalogu a kicky, kdyz je chytne rapl a zacnou litat, muzou na to dupnout ci ho srazit. Urcite nespadl z vysky, ale mohl tuknout z nekolika centimetru: Nabobtnalá reakce: Nejlepší učební metoda - osobní příklad velitele! 29. 05. 2020 09:00. Ve spěchu se většinou pomíjí šance pokusit se nejdřív u koně změnit způsob pohybu tak, aby si se setrvačností dokázal poradit sám. Dovolím si předložit k úvaze několik svých zkušeností, jak uvést koňská záda do.

Když vás třeba uprostřed společné kanceláře chytne alergický záchvat, zřejmě vás budou kolegové chvilku tolerovat, Pozor pes! 18 fotek nebezpečných chlupáčů, kteří trhají nezvané návštěvy na kusy Annie příchodem malé Jive ztratila titul největšího pošuka smečky. Je ale pravda, že občas o svůj ztracený titul zabojuje jako lev- např. když ji chytne rapl a lítá zběsile po zahradě, přičemž vydává hlasité a ničím nenapodobitelné kelpií skřeky Nelovím ho. Režim mimo terárko má většinou stejný, žádné novinky a pokusy, někdy je v poho den, 2 i více a pak ho chytne rapl. Vyhřívá se na mikrovlnce a klidně tam i spává, takže by měl být v klidu. A dáváme ho tam už od podzimu. Když se vidí v okně, tak na sebe útočí. To chápu

Je vám pod psa? Pořiďte si štěně

Ola 8.5.13 15:12 : ahoj Hubíku, přejeme krásné narozeniny a hodně dárečků Honzík a Ferda a Ela mě taky občas chytne rapl a začnu skákat a lítat jako střelený, prý je to pubertou.Honz Chovatelská stanice psů SAKSO Bohemia manželů Sodomkových z Jankovic (okres Pardubice) Jankovice 54, 53501 Přelou Pokud pravicová opozice chce fiskální odpovědnost od vlády, sama by měla jít příkladem. to je opravdu chytne rapl Energie se vyčerpala na barvení semaforu a na podivném Psu. Myslím si, že se řešení se zúžilo jen na tvrdý lockdown, sehnání vakcín (za každou cenu) a co nejrychlejší očkování..

Domácí krátkosrstá - Ahoj!Jsem krásná mourovatá kočina.<br /> Páníky jsem si našla sama,když venku venčili Kettynku hned jsme si spolu padli do oka,když Kettynku chodili venčit chodila jsem s nimi.<br /> Venku jsem byla asi rok,pak přišla silná zima tak si mě páníci na zimu vzali domů,a pak mě prý zase vrátí ven,ale už si mě nechali:-)<br /> Jsem pohodová kočka. Když už to hodnou chvíli nikam nespělo, bouchnul pan ministr financí Babiš pěstí do stolu: Tož, chalani, uděláme to jinak. Každý si ho zmeríme. Úsporami k bankrotu aneb volební podvod. 12. 5. 2016. Když byl můj manžel Pikora ve školce, hrál s holčičkami takovou hru Na večerní vycházce se nám povedlo odchytit vlčandu,co utekla kámošovi z hotelu.Prokousala se lítala jak splašená.Byla chudák tak vystrašená,že se divím,že se dala chytit.Ještě že sebou pokapsách stále nosím psí tyčinky.Hned jsem mu volala,jestli v hotelu nemá černou vlčando s šedou náprsenkou a tak rychle jak přijel,to byl snad rychlostní rekord.Jsem fakt ráda. Spim. Spim u páníčkovo hlavy, protože jsem pes a s mým citlivým čuchometrem mu u nohou spát nemohu, pokud se chci prodýchat nocí až k ránu, aniž by se mi rozpadly plíce a upadl ocas. K ránu se probírám a aniž bych se hnula, otevřu jedno oko a sleduju, co páníčkovo oko. Nic. Chvíli na něj zírám a přemítám, jestli dostanu k snídani zase ty odporně zdravé granule.