Home

CzechTourism světové Česko

CzechTourism spouští kampaň #světovéČesko RTVJ

Jako první po rozvolnění začne CzechTourism s propagací České republiky na sousedních trzích, v Nizozemí, Ukrajině a v Maďarsku. Na kampaně a zahraniční marketingové aktivity, které pokrývají pětačtyřicet zemí světa, má agentury připraveno 100 mil. korun Proto velmi rádi tímto představujeme nový projekt CzechTourism - Světové Česko. Zapojit se můžete i Vy! Zapojit se můžete i Vy! V reakci na drtivé dopady celosvětové pandemie na sektor cestovního ruchu chystá agentura CzechTourism mimořádnou kampaň Světové Česko na podporu domácího cestovního ruchu Jako první po rozvolnění začne CzechTourism s propagací České republiky na sousedních trzích, v Nizozemí, Ukrajině a v Maďarsku. Dle oficiální tiskové zprávy ze 14.4. je na kampaně a zahraniční marketingové aktivity, které pokrývají pětačtyřicet zemí světa, připraveno 100 mil. korun CzechTourism: Kampaň 'světové Česko' podpoří domácí cestovní ruch 18.04.2020 9:01 V reakci na drtivé dopady celosvětové pandemie na sektor cestovního ruchu připravuje agentura CzechTourism mimořádnou kampaň, která spojí různé aktivity agentury pod jeden koncept #světovéČesko a podpoří domácí turismus CzechTourism: Kampaň 'světové Česko' podpoří domácí cestovní ruch. 18.04.2020 9:01.

CzechTourism v současné situaci mění svůj původní marketingový plán. Odstupuje prozatím od uvažovaného systému kofinancování. I nadále se však chce ve své komunikaci soustředit na zahraniční turisty. Pro většinu českých regionů je domácí cestovní ruch klíčový bez ohledu na koronavirus Ředitel Národního muzea Michal Lukeš přivítal 14. dubna v kopuli Národního muzea v Praze aktéry on-line tiskové konference k zahájení turistické sezony v Česku: ministryni pro místní rozvoj České republiky Kláru Dostálovou, ředitele České centrály cestovního ruchu - CzechTourism Jana Hergeta, náčelníka Horské služby České republiky René Mašína a předsedu. CzechTourism: Kampaň světové Česko podpoří domácí cestovní ruch. V reakci na drtivé dopady celosvětové pandemie na sektor cestovního ruchu připravuje agentura CzechTourism mimořádnou kampaň, která spojí různé aktivity agentury pod jeden koncept #světovéČesko a podpoří domácí turismus Říká se, že všude dobře, doma nejlíp, tak toho využijte a vydejte se na úžasné výlety třeba po stopách svobodných zednářů nebo dávných templářů.Obdivujte krásu památek, pro které byly inspirací světové architektonické skvosty, prozkoumejte geniální technické stavby, umělé jeskyně a další poklady.Máme pro vás spousty tipů z celé České republiky

Česká centrála cestovního ruchu - CZECHTOURISM je státní příspěvkovou organizací, zřízenou rozhodnutím ministra hospodářství v roce 1993. Jejím úkolem je plnění úkolů v oblasti cestovního ruchu. Současný název CzechTourism nahradil předešlé označení Česká centrála cestovního ruchu v září roku 2003 CzechTourism v kampani využije známe osobnosti, jako jsou Jaromír Jágr, Jaroslav Kulhavý a další. Cílem kampaně je podpořit zájem o cestování po České republice, představit méně známá místa a prodloužit sezónu až do října. Do kampaně se budou moci zapojit české regiony a podnikatelé Kampaň 'světové Česko' Agentura CzechTourism připravila v letošním roce mimořádnou kampaň, která propojuje různé aktivity agentury pod jeden koncept #světovéČesko. Hlavní komunikační linkou kampaně.. CzechTourism na Expu v Dubaji představí Česko ve virtuální realitě. Pavel Hejkrlík 15. 6. 2021. 15. 6. 2021. Na Všeobecné světové výstavě EXPO 2020 bude vybrané zážitky z České republiky prezentovat CzechTourism ve virtuální realitě od společnosti Virtuplex. Virtualizovanou prezentaci celkem čtyř vybraných oblastí. Česko jako země jedinečných příběhů v reklamě České centrály cestovního ruchu - CzechTourism. Nechte se jimi inspirovat a prožijte ten svůj. Spoty na téma wellness.

Světová metropole nepřeberných možností, pulsující životem a rozmanitostí, to je Praha. Pojďte objevit její méně známé klenoty a netradiční vyžití. Na život i na svět je vždy lepší dívat se z nadhledu, doporučujeme tedy navštívit monumentální pražské věže. Relaxujte na lodí při projížďce po Vltavě.. CzechTourism: Zahraniční zastoupení v Rakousku zve přes radio a podcasty do České republiky. Druhý zval do České republiky na cestu kolem světa prostřednictvím Česka (#Světové Česko). Oba však měly za cíl inspirovat a pozvat co nejvíce lidí na dovolenou do České republiky Kampaň ‚Světové Česko', foto: CzechTourism. Začíná čas dovolených a podle průzkumu státní agentury CzechTourism plánuje tu letošní téměř 80 procent Čechů strávit v tuzemsku. Z průzkumu také vyplývá, že lidé chtějí na dovolené nejčastěji strávit devět dnů a většina z nich se plánuje ubytovat v penzionu a. Česká centrála cestovného ruchu - CzechTourism Hviezdoslavovo nám. 7 811 02 Bratislava, Slovensko Tel.: +421 255 645 064, 065 E-mail: bratislava@czechtourism.com Komunikační jazyky: čeština, slovenština, angličtina, němčina, norština. zpět na začátek. Španělsko. Oficina Nacional Checa de Turismo - CzechTourism Avda. Pío.

Světové Česko - kampaň na podporu domácího turismu

Za poutavým příběhem nemusíte jít světa kraj. Česká republika jich vypráví tolik, že by vydaly na pěkně tlustou knihu. My jsme vybrali takové, které můžete prožít na vlastní kůži - se svým partnerem, s rodinou nebo klidně sami. Nejsme obyčejný turistický průvodce. Jsme váš trpělivý vypravěč a zavedeme vás do zákoutí s divokou přírodou i na místa. Stálá nejistota spojená s cestováním do zahraničí v době covidu vede Čechy k výběru dovolené v tuzemsku. Průzkum státní agentury CzechTourism ukázal na to, že letos se touto cestou vydá více než tři čtvrtě dovolenkářů. Pěší turistika, cyklistika, ale kultura - to je to, co tohle léto nejvíc táhne. Podle slov ředitele společnosti Jana Hergeta například.

Cílem projektu je vytvořit nástroj pro prezentaci České republiky v zahraničí za pomocí VR a AR technologií a využít jej primárně jako podpůrný prostředek pro jednání agentury CzechTourism v zahraničí. Testovací provoz aplikace bude zahájen 10. září 2021 na Všeobecné světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji Václava, hlavního českého patrona, i dalších světců a českých králů. Právě na Pražském hradě přijímal český král a římský císař Karel IV. diplomatická poselstva ze všech koutů Evropy a světa, dodnes je zde volen prezident republiky, který tu má svou hlavní rezidenci. Putujte zářivými královskými síněmi a.

#světovéČesko - Agentura Dream Jo

 1. Praha - Česko podle analytiků kvůli pandemii koronaviru zmizelo z turistické mapy světa. V hotelech a penzionech se v letošním prvním čtvrtletí ubytovalo výrazně méně lidí než v každém ze čtyř čtvrtletí loňského roku, který už přitom epidemie zasáhla, upozornili. Hotelům sice pomáhají přežít delší pobyty, část z nich ale může zkrachovat, uvedli
 2. Česko ročně navštíví miliony turistů z celého světa. V průměru tu stráví tři až čtyři dny a utratí necelé dva tisíce korun za den. Levné letenky zvyšují počty turistů a zkracují délku pobytu, říká šéf CzechTourism
 3. Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism včera formou virtuálního televizního studia představila strategii agentury CzechTourism a destinace Česká republika pro následující pětileté období. Prioritou strategie je digitalizace a efektivní marketingová podpora regionů a podnikatelů. Foto: CzechTourism
 4. TOP 50: Nejnavštěvovanější místa v České republice. Ty nejkrásnější zoologické zahrady světa se snaží v chovu napodobit přirozené prostředí zvířat, o to větší zážitek nabízejí návštěvníkům. Nejinak je tomu v Zoo Praha, nejoblíbenější zoologické zahradě Česka a také jedné z nejkrásnějších zahrad.

CzechTourism: Kampaň 'světové Česko' podpoří domácí

 1. Od 1. srpna 2003 její oficiální název zní Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. CzechTourism podporuje příjezdový a domácí cestovní ruch obecně a dále se zaměřuje na propagaci konkrétních oblastí cestovního ruchu, kterými jsou lázeňství, kongresová a incentivní turistika a golfová turistika
 2. Cestovní ruch v Česku. Cestovní ruch je významným odvětvím české ekonomiky. V roce 2016 celková produkce cestovního ruchu dosáhla 306 miliard korun, což představuje 2,9 % HDP. V cestovním ruchu pracuje približně 231 tis. zaměstnanců. Praha je pátým nejnavštěvovanějším městem Evropy, po Londýnu, Paříži, Istanbulu a.
 3. Stavbu českého pavilonu na Expo 2020 dokončuje jiná firma. Ta předchozí opakovaně porušovala smlouvu. Kvůli opakovanému porušení smluvních závazků a prodlení s dodávkami byl na podzim vyměněn dodavatel stavby českého pavilonu na světové výstavě Expo..
 4. isterstvo pro místní rozvoj

Česko je na prvních místech mezi zvažovanými turistickými destinacemi v Evropě - a to zejména díky pověsti excelentní poznávací destinace kombinující prvky kulturní krajiny, kultury, relaxace, bezpečí a vstřícného zákaznického přístupu k turistům. Na úrovni značky bude Česko spojováno s metaforou země příběhů Další miliony korun pak padnou na veletrhy, billboardy, propagační materiál nebo na zviditelnění České republiky přes známé osobnosti. Jak, a zda vůbec, jsou kampaně přínosné, zjišťuje CzechTourism například skrze prokliky na webových stránkách nebo přes komentáře a sdílení na sociálních sítích Oficiálním politickým jménem českého státu je Česká republika, které je uvedeno v Ústavě České republiky. Oficiálním zeměpisným (krátkým) jménem je Česko, které bylo standardizováno na národní a mezinárodní úrovni a je uvedeno v oficiálních databázích zeměpisných (krátkých) jmen zemí OSN.. Snahy o zavedení krátkého (zeměpisného) jednoslovného názvu.

CzechTourism chystá kampaň #světovéČesko MediaGur

 1. Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism je státní příspěvkovou organizací, která byla zřízena v roce 1993. Jejím cílem je propagace České republiky a jejích atraktivit, jak na domácím, tak zahraničním trhu. V rámci svého poslání spolupracuje s důležitými partnery v oblasti cestovního ruchu, jako jsou.
 2. CzechTourism: Česko je země jako z filmu (2015) Publikováno: 16. června 2015 Podívejte se na novou kampaň Zalando SS20, která nabízí pohled do světa bez stereotypů. Místo osvobozené od předsudků, k... Doporučujeme. Reklamní USB flash disky s potiskem nebo s lasere
 3. Karlovy Vary, České Budějovice, Praha, Brno, Plzeň, Pardubice y Olomouc se stanou bránami do českého kulturního světa a poslouží jako výchozí bod k hlubšímu poznání vibrující atmosféry každého kraje. V roce 2019 vstoupí CzechTourism také do ohromujících přírodních rezervací jako České Švýcarsko, Český ráj.
 4. Zatímco se v Evroé unii řeší, jak ulehčit v létě cestování, Česko spouští kampaň, která má přesvědčit lidi, aby setrvali v tuzemsku

CzechTourism připravuje novou marketingovou kampaň. Česká republika se v ní představí ve vizuálně a obsahově poutavých příbězích a pozve turisty do atraktivních regionů Česka. Svou roli v příběhu má i Mikulov, vystupuje jako místo smíření, kde se v historii prolínala řada kultur, národů i náboženství Seznam 42 neobjevených skvostů Česka sestavila agentura CzechTourism ve spolupráci s kraji České republiky a portálem Kudy z nudy. Každý ze čtrnácti krajů přitom nominoval tři zástupce. Figurují mezi nimi zámky, hrady, technické památky, přírodní skvosty, naučné stezky nebo rozhledny. Některé z nich jsou nové, jiné.

Vysílání seriálu na portálu Stream.cz cílí podle CzechTourism na mladší české publikum. Na příběhy zajímavých tuzemských podniků budeme lákat lidi z celého světa. Chystáme čtrnáct cizojazyčných překladů seriálu a věříme, že tak přispějeme k tomu, aby se české restaurace, kavárny a bistra opět zaplnily. Ministr Kamil Jankovský si užívá světové turné. Postupně objíždí zahraniční pobočky české turistické agentury CzechTourism a zjišťuje, jak si to či ono zastoupení vede. Do konce roku chce mít totiž jasno, kde svou turistickou pobočku potřebujeme a kde už nikoli

Tajemství relikviáře | Česko země příběhů

V roce 2021 uzavřela státní firma celkem 140 smluv v registru smluv za 104 mil. Kč. , Má v registru smluv 41 smluv obsahujících tak závažné nedostatky v rozporu se zákonem, že jsou velmi pravděpodobně neplatné. , Mezi lety 2020-21 došlo k poklesu zakázek o -22,58 % v Kč . , V 2021 utajila hodnotu kontraktu u 10 smluv, což je celkem 7,14 % ze všech Oslovujeme ty, kteří chtějí poznávat české památky a historii a nejsou takoví rychlí turisté, kteří si užijí noční život a odjedou, řekla serveru iROZHLAS.cz mluvčí CzechTourism Ivana Vejvodová Téma czechtourism na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu czechtourism - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.c

CzechTourism spouští kampaň #světovéČesko - e-Všudybyl

 1. CzechTourism na Expu v Dubaji představí Česko ve virtuální realitě Před 1 měsícem Na Všeobecné světové výstavě EXPO 2020 bude vybrané zážitky z České republiky prezentovat CzechTourism ve virtuální realitě od společnosti Virtuplex
 2. Zástupce agentury CzechTourism čekají během Dnů ČR v Šanghaji, které začínají dnes a potrvají do neděle 26. dubna, jednání s aerolinkami Hainan Airlines o spolupráci v souvislosti s plánovaným otevřením přímé letecké linky Peking - Praha. Ředitelka agentury Monika Palatková se také setká se zástupci cestovních kanceláří Caissa a BYTS
 3. Také pro tento šampionát se jedná o zahajovací závod sezóny, když se jedná o historicky první závod tohoto šampionátu na území České republiky. Kalendář sezóny WSC 2021 - FIM Sidecar Motocross World Championship. 21. - 22.8. Jinín / Česká republika. 18. - 19.9. Oss / Nizozemsko. 25. - 26.9. Lange / Estonsko. 9.
 4. Český pavilon na EXPU prošel každý osmý návštěvník. 30. 11. 2015. Během 184 dní se na Všeobecné světové výstavě EXPO v Miláně vystřídalo na 21,5 milionů návštěvníků. Pavilon České republiky poté navštívilo o půl milionu návštěvníků více, než se původně předpokládalo - celkem 2,5 milionu. Česká.
 5. ální policie. Venku sněžilo a policisté z kufrů aut postupně vynášeli své nářadí - krumpáče, lopaty a od armády vypůjčený detektor kovů. Tak začala poslední fáze jednoho z nejpodivnějších kri

Pondělí 23. srpna 2021, svátek má Sandra. schránka; Aktivovat Premium za 1 K CzechTourism chce pomoci oživit městskou turistiku přes seriál o gastronomii. ČTK. Foto: Jan Mihaliček, Seznam Zprávy. Ilustrační foto. Reklama. 9. 7. 13:21. Agentura CzechTourism pomůže oživit turistiku pomocí seriálu s tipy na kavárny, bistra a restaurace, ale i další zajímavá místa ve velkých i menších městech CzechTourism pozval světové hvězdy sociálních sítí do českých regionů. Chce tak přilákat jejich fanoušky. Článek patří do placené sekce. S předplatným HN+ můžete číst bez omezení. Vyzkoušejte předplatné HN+ . Lisa a Lena v Česku. Sestry Mantlerovy (nahoře uprostřed) se na jedné z akcí Global Social Awards.

Praha, město měst, opět ožívá a postupně v ní narůstá počet turistů. Od dubna do konce června využilo služeb ubytovacích zařízení v metropoli 252 427 lidí. To je meziročně o 90 procent více. Těží z toho ubytovací a stravovací služby, které si prošly v uplynulém roce krušným obdobím. Turismus v Vysílání seriálu na portálu Stream.cz cílí podle CzechTourism na mladší české publikum. Na příběhy zajímavých tuzemských podniků budeme lákat lidi z celého světa. Chystáme čtrnáct cizojazyčných překladů seriálu a věříme, že tak přispějeme k tomu, aby se české restaurace, kavárny a bistra opět zaplnily.

Nová kancelář CzechTourism v Šanghaji: pěkný flek pro

Česko je konečně světové. Zřídilo si informační centrum ve virtuálním světě. Ve virtuálním světě Second Life našlo své místo vedle Švédska, Estonska a Malediv také Česko. Postarala se o to agentura CzechTourism, spadající pod ministerstvo pro místní rozvoj Zprávy z České republiky. Politika, domácí dění, kauzy, analýzy a komentáře. Světové hvězdy sociálních sítí míří do českých regionů. CzechTourism tak chce přilákat jejich fanoušky CzechTourism se podle ředitelky Moniky Palatkové i ve svých dalších kampaních propagujících Česko v zahraničí zaměří. Policie začala stíhat deset lidí kvůli veřejným zakázkám za zhruba 27,3 milionu korun, které zadala státní agentura CzechTourism. Bývalého manažera jednoho z odborů české centrály CzechTourismu obvinili kriminalisté z manipulací s tendry, dalších devět lidí z podplácení. ČTK to dnes řekl mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej Agentury CzechTrade a CzechTourism čeká stěhování. 24. 2. 2020, 12:10. ČTK. Agentury CzechTrade a CzechTourism se přestěhují do státní budovy ve Štěpánské ulici v Praze, kde sídlí agentura CzechInvest. Přesun v pondělí schválila vláda, oznámil po jednání kabinetu ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO)

CzechTourism: Kampaň světové Česko podpoří domácí cestovní

Letní světová přehlídka ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS. Nad brněnským hradem Špilberk od června do září 2021 Dobrá zpráva pro všechny obyvatele a návštěvníky Brna a jižní Moravy je, že také letos festival IGNIS BRUNENSIS s velkolepými uměleckými ohňostroji připravil svůj další ročník Destinační agentura se také zapojí do kampaně agentury CzechTourism SVĚTOVÉ ČESKO na podporu domácího cestovního ruchu prostřednictvím tištěných médiích (např. lifestylové časopisy, časopisy o cestování a sportovní turistice), na online zpravodajských portálech, v televizi a rozhlase a prostřednictvím. Zámek Lednice se stal v Lednicko-valtickém areálu, který je zařazen na Seznamu světového dědictví UNESCO, se stal absolutním vítězem čtvrtého ročníku soutěže Ceny Kudy z nudy 2012. Informovala o tom agentura CzechTourism, která soutěž pořádá. Celkem získal zámek 1995 hlasů. Druhé místo patří Stezce.. Inflace podle ekonomů poroste setrvalým tempem čtyř procent minimálně do konce roku. Spoření jistotu zajišťuje stále, ale bohužel peníze ztrácej... - Écoutez Češi by měli víc investovat. Časy, kdy šlo inflaci porazit bez rizika, jsou pryč, radí ekonom Křeček par Pro a proti instantanément sur votre tablette, téléphone ou navigateur, sans téléchargement Transformace na státní podnik umožní řešit nevýhody stávající právní formy, kterou je státní příspěvková organizace, a pomůže zefektivnit činnost ŘSD. Stát

Kudy z nudy - Vidět a zažít #světovéČesk

Cestovní ruch je jedno z odvětvích, na která vleklá pandemie koronaviru dolehla nejvíce. Státní agentura CzechTourism však i přes omezení ekonomiky nadále podporuje domácí i incomingový turismus. Zatímco v zahraničí se nyní soustředí na B2B, doma spoléhá na portál KudyZNudy.cz. I letos chceme dál rozví jet lo ňskou kampaň #světovéČesko, která byla loni. Portál GOLFee.cz není pouze dalším z webů lépe či hůře popisujícím dění v golfovém světě. GOLFee.cz je golfovým světem sám o sobě. Spojuje v sobě reálné informace a virtuální komunitní sféru, na které naleznete vše, co můžete ke hře zvané golf potřebovat. Unikátní virtuální prostor, ve kterém také můžete žít a komunikovat mimo golfová hřiště

Židovská Plzeň | Česko země příběhů

Česko ročně navštíví miliony turistů z celého světa. V průměru zde stráví tři až čtyři dny a utratí necelé dva tisíce korun za den. Stejně jako v jiných částech Evropy i v tuzemsku lze najít místa, která zasáhl fenomén takzvaného overtourismu neboli přetíženosti návštěvníky Zprávy z České republiky. Politika, domácí dění, kauzy, analýzy a komentáře. reklama. Dosud mlčící Aleš Pangrác, hlavní obviněný v kauze kolem státní agentury CzechTourism, se začal bránit nařčení, že od podnikatelů přijal úplatky... 30. 9. 2019 Česká centrála cestovního ruchu Czechtourism zveřejnila žebříček 50 nejvíce navštěvovaných turistických cílů v České republice... ZPRÁVY Z DOMOVA. Nejohroženější sladkovodní želvy světa batagury bengálské jsou nově k vidění v Zoo Praha Vystupovali zde například Maurice Chevalier, Josephina Bakerová či Louis Armstrong a Lucerna dodnes hraje zásadní roli v české kultuře. Pro české hudebníky je Lucerna stejně významnou metou jako proslulá Carnegie Hall. Vyprodat její velký sál se dodnes považuje za velký úspěch. V roce 1948 byl palác znárodněn Světové dědictví UNESCO se rozšířilo o další pamětihodnosti v Německu - 10. 8. 2021 10:16 CzechTourism láká německé turisty při rezervaci podzimních dovolených má Česká republika velkou šanci vrátit se do popředí jejich zájmu

Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Tagy: CzechTourism | Krajské listy.cz - regionální zpravodajství, články podle jejich klícových slov, strana Roušky pro CzechTourism - pro vládu a hejtmany ČR. Byly jsme osloveny agenturou CzechTourism, jejíž cílem je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i České republice, abychom vymyslely a vytvořily originální roušky pro pana premiéra, pro ministry naší vlády, a také pro kraje a hejtmany, a. Český turismus vyhlíží otevření státních hranic. Pokud se tak v dohledné době nestane, přijde česká ekonomika v důsledku pandemie koronaviru až o stovky miliard korun a desítky tisíc pracovních míst. Agentura CzechTourism vyčíslila, že v oblasti cestovního ruchu se loni v Česku protočilo kolem 300 miliard korun Prázdniny jsou v plném proudu, tuzemská turistická lákadla vítají statisíce návštěvníků ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Agentura CzechTourism teď sestavila přehled nejnavštěvovanějších turistických cílů za rok 2015. Už tradičně se na prvním místě umístil Pražský hrad Česká centrála cestovního ruchu - Czech Tourism. Ochutnejte Českou republiku - Czech Specials. 473161. 313122. 31.12.09. Česká centrála cestovního ruchu - Czech Tourism. kudy z nudy. 428086. 295231

CzechTourism chystá kampaň #světovéČesko CELYOTURISMU

Kvůli veřejným zakázkám státní agentury CzechTourism za 27,3 milionu korun stíhá policie 10 lidí. Exmanažera jednoho z odborů české centrály CzechTourismu obvinila z manipulací s tendry, dalších devět lidí za zločin podplacení Z analýzy dále vyplývá, že z jedné vložené koruny na plat zaměstnance vytvořil CzechTourism přínos 80 - 100 korun do veřejných rozpočtů. V roce 2018 si CzechTourism stanovil cíl zvýšit počet zahraničních turistů na 10,2 milionu a počítá s celkovými příjmy českého cestovního ruchu ve výši 166 miliard korun Kromě toho se projevil i dopad velkých akcí, jako bylo mistrovství světa v hokeji v Praze a Ostravě, mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let či Plzeň - Evroé hlavní město kultury, uvedla Monika Palatková, generální ředitelka agentury CzechTourism. Meziročně vyšší počet hostů i přenocování hlásily všechny. Nové cíle agentury CzechTourism. Agentura CzechTourism se bude v následujících obdobích snažit hlavně o zvýšení konkurenceschopnosti a o udržení ekonomické výkonnosti cestovního ruchu v České republice. Dalším jejím cílem je posílení marketingových aktivit se zaměřením na světové trendy cestování Tradice, kterou zřejmě čas jen tak neodnese, je pořádání jednoho z největších hudebních festivalů v České republice - Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. V kulisách maškarního sálu, zámeckého nádvoří a jízdáren se každý rok představují nejlepší čeští interpreti a mezinárodní operní hvězdy

Inspirace a tipy na výlety po České republice - příroda, zážitky, akce Czechtourism. Vývojář Sbírejte turistické známky a nálepky, veďte si svůj turistický deník v telefonu. Hrady a zámky České republiky a světa. Mobicastle. Hrady a zámky České republiky a světa turistický průvodce, mapa, místa Hluboká. Foto: CzechTourism. Za vznikem čtrnáctidílného seriálu, který má pomoci oživení městského turismu, stojí Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism, populární foodbloger Lukáš Hejlík, internetová televize Stream společnosti Seznam.cz a destinační organizace, které dodaly tipy na zajímavá místa ve městech Agentura CzechTourism je státní příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je ministerstvo pro místní rozvoj. Jejím úkolem je propagovat Českou republiku jako turistické destinace v zahraničí i doma

Mikulovsko - Kampaň 'světové Česko' Agentura CzechTourism

Pro Číňany přestalo existovat - Aktuálně.cz. Zahraniční turisté se do Česka vrací jen pomalu. Pro Číňany přestalo existovat. Ekonomika, ČTK. Aktualizováno 9. 8. 2021 12:19. V tuzemských hotelech, penzionech a kempech se ve druhém kvartálu letošního roku ubytovalo 1,6 milionu hostů, meziročně o 51,3 procenta více Světové hvězdy sociálních sítí míří do českých regionů. CzechTourism tak chce přilákat jejich fanoušky. Lisa a Lena v Česku. Sestry Mantlerovy (nahoře uprostřed) se na jedné z akcí Global Social Awards vyfotily s fanynkami. autor: ČTK

Agentura CzechTourism uspořádala první Instatrip a Instameet v České republice. 19. 9. 2016 | Petr Michl. Jeden prodloužený deštivý víkend a z něj řada skvělých fotek představující Česko světovému publiku — to je výsledek prvního press tripu, který k nám zavezl globální hvězdy Instagramu Policie začala stíhat deset lidí kvůli veřejným zakázkám za zhruba 27,3 milionu korun, které zadala státní agentura CzechTourism. Bývalého manažera jednoho z odborů české centrály CzechTourismu obvinili kriminalisté z manipulací s tendry, dalších devět lidí z podplácení. ČTK to v pondělí řekl mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ. Turisté z Japonska či Jižní Koreje mají nadále zájem, až to situace dovolí, navštívit Českou republiku. Větší chuť do cestování mají mladí lidé ve věku 20 až 30 let. Naopak. Tady to vypadá, jako by mágové korporátní identity usoudili: hokej je potřeba prodávat, a proto ho pojmenujeme jako CzechInvest nebo CzechTourism. Naše korporátní identita bude děsně světová. Na dresy patří název státu v původním jazyce, nebo žádný název (letos na mistrovství světa my, Slováci, Švédové nebo Němci)

Kousek Itálie na jihu Moravy | Česko země příběhů

CzechTourism na Expu v Dubaji představí Česko ve virtuální

CzechTourism, stejně jako řada dalších institucí, vstupuje do zcela nové situace. Jaké jsou nejvýraznější změny, které musíte řešit, ve strategii, marketingu, v získávání klientů? Pandemie dost otočila hlavní fokus, kterým pro naši národní agenturu bezesporu je propagace destinace Česká republika v zahraničí Česká republika - leží ve středu Evropy, má rozlohu 78 864 km2 a 10.3 milionu obyvatel, hlavní město je Praha, je členem Evroé unie, státní zřízení je republika - parlamentní demokracie, na čele stojí parlament, vláda a prezident, historicky se dělí na tři země - Čechy, Moravu (hlavní město Brno) a Slezsko (hlavní město Ostrava), správně se dělí na 10. K tomu, využíváme i potenciálu spolupráce s dalšími partnery, konstatoval Jan Herget, ředitel České centrály cestovního ruchu - CzechTourism. Místa si jejich potenciální návštěvníci z řad zákazníků T-Mobilu mohou od 1. července vybírat na internetovém portálu Po magentové Foto: Ústecký kraj, autor: Zdeněk Patzelt - Brtnické ledopády. Ledopády naleznete, pokud se vypravíte z obce Brtníky po zelené turistické značce, která vás dovede k bývalému zámečku Šternberk, dnes přestavěnému k turistickým účelům. Odtud dojdete k nedaleké Soví vyhlídce. Je to nádherné místo, kde se před vámi. Články na Břeclavský deník se štítkem CzechTourism. Články na Břeclavský deník se štítkem CzechTourism. Chci zprávy do e-mailu. Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení. Chci předplatné Přihlásit se. ZMĚNIT REGION.

Vyškovská šarvátka | Česko země příběhůMezinárodní hudební festival Český Krumlov - e-Všudybyl

Česko neobnovilo vydávání víz čínským turistům. 14. září 2020, 15:30 — Autor: EuroZprávy.cz / ČTK . Česká republika neobnovila vydávání turistických víz občanům Číny, které podobně jako další evroé země kvůli pandemii koronaviru v lednu zastavila CCC ČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU, informace k výpisu ochranné známky. Výpis údajů k ochranné známce CCC ČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU byl pořízen dne. Originál výpisu můžete najít na stránkách Úřadu průmyslového vlastnictví, Česká verze and English version V databázi evidujeme 2 ochranné známky znění CCC ČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU, z toho 2. Na italském trhu jsme pro to využili vzrůstajícího zájmu o street art, vysvětluje Luboš Rosenberg vznik české mural v Miláně, ředitel zahraničního zastoupení agentury CzechTourism v Itálii a doplňuje: Mural s kněžnou Libuší, Václavským náměstím, pražskými věžemi a rozesmátou rodinou turistů je unikátní. Praha, 29. dubna 2021 - Zástupci Letiště Praha, agentury CzechTourism a Prague City Tourism podepsali dohodu o dlouhodobém společném postupu při obnově a rozvoji příjezdového cestovního ruchu do Prahy a České republiky. Právě cestovní ruch chápou zúčastněné strany jako jeden z předpokladů pro hospodářskou obnovu po odeznění pandemie COVID-19 a následný ekonomický.