Home

Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Plan

Pivní lázně Chodová Planá. Pivní lázně Chodová Planá nabízejí svým návštěvníkům možnost si vyzkoušet opravdovou proceduru pravých pivních lázní, které umožňují jak blahodárné léčivé účinky, tak i jedinečný zážitek. Pivní lázně Chodová Planá také jako jediné v Evropě kombinují léčebné účinky místní minerální vody zvané Ilsano, piva. Pivní lázně Chodová Planá. Chcete vyzkoušet působení pivní koupele na Vaše tělo? Pak můžete navštívit pivní lázně Chodová Planá!. Tyto pivní lázně jsou celosvětově známé, článek o nich se dostal i do zahraničních novin The New York Times a několik reportáží běželo i na televizních stanicích BBC nebo RTL Kde můžete objednat pobyt v pivních lázních Chodová Planá. Náš web o pivních lázních Chodová Planá www.chodova-plana.cz spolupracuje s ověřeným a spolehlivým partnerem, který se zabývá víkendovými pobyty, výlety, relaxačními pobyty a vlastně zprostředkováním nevšedních zážitků všeobecně

PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ. PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ je lázeňská procedura připravená v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO® o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé Koupelové pivo®, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a. On-line rezervace. POUKAZ NA PROCEDURU. Proceduru PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ můžete také darovat svým blízkým. Poukaz, který Vám po domluvě vystavíme, má platnost půl roku a jeho majitel si až dodatečně dle svého výběru zvolí datum a čas, kdy proceduru využije Pivní lázně Chodová Planá. Na základě průzkumu, ve kterém jsme se dotazovali návštěvníků našeho portálu www.pivni-lazne.eu, bylo zjištěno, že mezi neoblíbenější a a nejvyhledávanější lokalitu, patří Chodová Plana. Většina dotázaných byla spokojena s informacemi, které nalezla na našem portálu, případně na profilu na Facebooku, který se rovněž věnuje.

Pivní lázně Chodová Planá, Chodova-Plana

PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ (na stránkách Rodinného pivovaru Chodovar: www.chodovar.cz).. Pivní lázně Chodová Planá. Prvními a největšími pivními lázněmi na světě jsou lázně v Chodové Plané. Zdejší Pravá pivní lázeň je připravena z minerální vody Ilsano, z tmavého Koupelového piva vyráběného tradiční metodou dle chráněné receptury, z živé kultury pivovarských kvasnic, chmelového mláta a. Pivní lázně Chodová Planá se nacházejí přímo v areálu pivovaru Chodovar. Čeká Vás masáž, pravá pivní lázeň, relaxace na lůžku a na závěr gurmánský zážitek v pivovarské restauraci. Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace.

Pivní lázně Chodová Planá se nacházejí v centru stejnojmenného města. Pivní lázně jsou součásti místního rodinného pivovaru Chodovar, v jehož areálu se také nacházejí.Veškeré relaxační procedury se odehrávají v jednom místě, ve kterém budete také ubytování Pivní lázně Chodová Planá. Proč Rožnovské pivní lázně? Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm se nacházejí ve stejnojmenném městečku, které se rozprostírá ve Zlínském kraji. Zdejším regionem procházejí dvě železniční tratě. Pokud cestujete autem nebo autobusem, z Prahy se zde dostanete po dálnici D1, kde.

Pivní lázně Chodová Planá. Pravá pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé koupelové pivo, vyráběné tradiční metodou, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin Uvolnění pro chlapy, pivo už teče proudem! Do vany. Pro pivaře i nepivaře tu je relax zážitek v podobě pivní lázně. Pivovar ve městě Chodová Planá nabízí originální pivní koupel pro jednoho nebo pro dva v lahodném moku s příměsí minerálních vod a..

Pravá pivní lázeň - Pivní lázně Chodová Planá - Lázně, Lázeňské pobyty, Pivní lázně, Wellness pobyty a Romantické pobyty. Nabídka zaměřená na ubytování, lázeňské hotely a wellness hotely Pivní lázně mají pozitivní účinky na organismus. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Pivní lázně Chodová Planá. BESTSELLER Zážitek Pivní lázně Chodová Planá obsahuje. + 2x ubytování ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoj ***. + polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - menu) + 1x pivní koupel. + 1x částečná masáž (20 minut) + návštěva pivovaru s prohlídkou. Sezóna Pivní lázně Chodová Planá. 40 likes. Jedinečný zážitek při koupeli ve zlatavém moku pouze v Pivních lázních Chodová Planá Samotná pivní lázeň se v lázích Pivní lázně Chodová Planá skládá z minerální vody IL-SANO, normální vody (poměr 1:1) a lázeňského piva s chráněnou recepturou. V areálu lázní pivní lázně Chodová Planá jsou k dispozici i další lázeňské procedury, například masáže nebo relaxační místnosti

Pivní lázně Chodová Planá. 40 likes · 1 talking about this. Jedinečný zážitek při koupeli ve zlatavém moku pouze v Pivních lázních Chodová Planá Pivní lázně Chodová Planá, Chodová Planá, Czech Republic. 318 To se mi líbí · Mluví o tom (2) · Byli tady (724). Stránka pro všechny fanoušky pivních lázní v Chodové Plané. Více informací o pivních.. Masér / masérka pro PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ Chodová Planá, Chodová Planá. Požadujeme: základní masérský kurz, další masérské kurzy výhodou, částečná znalost NJ nebo AJ, příjemné vystupování, praxe výhodou Nabízíme: dobré pracovní prostředí a podmínky, možnost dalšího proškolení a rozšíření typů masáží, dobré platové podmínky a prémie podle.

Pivní lázně Chodová Planá, Chodová Planá, Czech Republic. 318 likes · 724 were here. Stránka pro všechny fanoušky pivních lázní v Chodové Plané. Více informací o pivních lázních naleznete na.. Pivní lázně Chodová Planá, Chodová Planá, Czech Republic. 318 likes · 2 talking about this · 728 were here. Stránka pro všechny fanoušky pivních lázní v Chodové Plané. Více informací o pivních.. První pivní lázně v Čechách (třetí na světě) se otevřely poměrně pozdě, v roce 2006 a byly to pivní lázně Chodová Planá na Tachovsku v areálu pivovaru Chodovar. Další pivní lázně se začali otevírat záhy Pivní lázně Chodová Planá, Chodová Planá, Czech Republic. 319 ang nag-like · 5 ang nag-istorya mahitungod niini · 733 ang mianhi. Stránka pro všechny fanoušky pivních lázní v Chodové Plané. Více..

Kde objednat pobyt v pivních lázních Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá nabízí návštěvníkům možnost vyzkoušet si tuto originální lázeňskou proceduru pod dohledem zaškoleného zdravotnického personálu. Dne 25.4.2009 byly v Chodové Plané otevřeny největší Pravé pivní lázně na světě. Věříme, že si tuto léčebnou proceduru vyzkoušíte na vlastní kůži a přesvědčíte se o jejím blahodárném účinku Pivní lázně Chodová Planá jsou celosvětově proslavené lázně nacházející se v Západních Čechách. Neustále zdokonalují a vylepšují své služby, a tak se mohou zařadit mezi jedny z vůbec nejlepších lázní tohoto druhu na světě. Kromě samotné pivní koupele zde na Vámi obdarovaného člověka bude čekat také.

:: PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ :: [Chodské pivo, wellness, PRAVÉ

 1. Protože Pivní lázně Chodová Planá, to není jen šup do horkého piva a domů. Jeďte alespoň na víkend. Stejně potřebujete vstřebat všechno dobré z Chodovaru a pít nealko není ono. Když nemůžete vy, pošlete tam svoje známé a přátele - mají dárkové poukazy. Vyrazit můžete i na veteránský sraz, mistrovství světa.
 2. Pivní lázně Chodová Planá nabízí návštěvníkům možnost vyzkoušet si tuto originální lázeňskou proceduru pod dohledem zaškoleného zdravotnického personálu. Dne 25.4.2009 byly v Chodové Plané otevřeny největší Pravé pivní lázně na světě. Věříme, že si tuto léčebnou proceduru vyzkoušíte na vlastní kůži..
 3. Pivní lázně v České republice Pivní lázně Chodová Planná. V západní Evropě začali s procedurou pivní lázně o něco dříve, v České republice byly první pivní lázně otevřeny až v roce 2006 v Chodové Plané na Tachovsku v Hotelu U Sládka v areálu místního rodinného pivovaru Chodovar.Pivní lázně Chodová Planá, jako jediné v Evropě, kombinují léčebné.
 4. Detailní informace produktu Pivní lázně Chodová Planá. Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy
 5. Pivní lázně. Pivní lázně jsou už od doby starých Egypťanů známé pro svoje blahodárné účinky. Největšího rozmachu se ale dočkaly teprve nedávno. Položíte se do dřevěné kádě plné horkého piva a dalších příměsí. Co všechno pivní lázně léčí a zlepšují, se dozvíte v kategorii Léčivé účinky
 6. Pivní lázně Chodová Planá Článek recenzující pivní lázně chodová planá... Shamania.cz - Pivní lázně Chodová Planá Užitečné informace o pivních lázních v Chodové Plané... Pivní lázně Pivní lázně je velmi populární relaxační, regenerační a odpočinková sedací termální lázeň. Lázeň pozitivně.

Pivní lázně Chodová Planá; Kontakt; Domů » Příspěvky do esennce Pivní lázně v dalších městech ČR Publikováno Pivní lázně Praha. Pivní lázně v Praze nabízejí unikátní relaxační zážitek v nádherné lokalitě. V naprostém soukromí se budete moci ponořit do dřevěné kádě obsahující vodu bohatou na živiny a. Zkuste jedinečné Pivní lázně Chodová planá! Pivní lázně kombinují léčebné účinky místní minerální vody zvané Ilsano, piva Chodovar, chmele a také pivních kvasinek. Web: www.laznechodovaplana.cz. Další související informace Originální dárky, zážikty Pivní lázně Chodová Planá jsou největšími a zárove Chodová Planá leží nedaleko hranic s Německem, takže svůj plánovaný výlet můžete zamířit právě tam. Pokud ale nemáte chuť cestovat, zajímavé turistické cíle najdete i přímo v Chodové Plané a nejbližším okolí

:: Ceník :: [Chodské pivo, wellness, PRAVÉ PIVNÍ LÁZNĚ

 1. Pivní lázně Chodová Planá - fotografie Pivní lázně Chodová Planá - dárkový balíček Pivní lázně Chodová Planá - tip V pivních lázních v Chodové Plané nabízíme také: pravá pivní lázeň nebo pivní lázně Chodovar. Kromě pivních lázní v Chodové Plané vyzkoušejte také: pivní lázně Ostrava, pivní lázně.
 2. Pivní lázně Chodová Planá . Kosmetické Salony v blízkosti. Chodovar Pivovarská 107 . Avon Leader Dagmar Šutová.
 3. Pivní lázně Chodová Planá Opravdové a jedinečné pivní lázně v ČR! Užijte si tu správnou relaxaci i Vy!.. Shamania.cz - Pivní lázně Chodová Planá Užitečné informace o pivních lázních v Chodové Plané... Pivní lázně Pivní lázně je velmi populární relaxační, regenerační a odpočinková sedací termální.

Pivní lázně (relaxační wellness pivní koupele

Chodová Planá nabízí svým návštěvníkům možnost vyzkoušet si jedinečnou lázeňskou proceduru Pravé pivní lázně, které umožňují léčbu kožní, cévní a ischemické choroby.Pivní lázně Chodová Planá kombinují léčebné účinky místní minerální vody Ilsano, piva Chodovar, chmele a pivních kvasinek, jako jediné v Evropě Nejlepší Ubytování na Velikonoce Pivní lázně Chodová Planá⭐️ Vyberte si z největší nabídky až 12 ověřených ubytováni ⭐️ Rezervujte přímo u majitele ⭐️ za nejnižší cenu ⭐️ Ubytování na Velikonoce Pivní lázně Chodová Planá Pivní lázně Chodová Planá nabízí unikátní možnost pivo nejen ochutnat, nýbrž se v něm i vykoupat! Pivní koupele v sobě spojují blahodárné účinky pivních kultur, vitamínů, bylinných extraktů a pramenité minerální vody. Při ponoření se do pivní lázně, která má teplotu35°C, vytvoří se na hladině. Honza se tentokrát vydal do pivních lázní, aby si užil skvělý chlaý relax. Nádherně si odpočinul, zbavil se stresu, nabil se energií a to všechno se sklen.. Pivní lázně Chodová Planá obsahuje: ubytování na 2 noci v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji ve 3 * hotelu. strava formou polopenze (snídaně - švédské stoly, večeře - menu) během víkendu pivní lázně Chodová Planá vás čeká 1x pivní lázeň. 1x částečná 20ti minutová masáž

Esennce

Samotná pivní koupel je samozřejmě jenom zlomkem toho, co pivní lázně Chodová Planá nabízejí. Těšit se můžete na mnoho druhů masáží a terapií, kterými si lze návštěvu či pobyt zpříjemnit. Patří mezi ně kupříkladu reflexní a lymfatické masáže, terénní a pohybové terapie či masáže lávovými kameny.. Pivní lázně Chodová Planá; Jste opravdový milovník kvašeného alkoholického nápoje hořké chuti a relaxu? Tak to nesmíte vynechat pivní lázně v pivovaru Chodová Planá. Originální lázeňská terapie využívá seskupení prospěšných účinků teplé minerální vody, tmavého koupelového piva, sušených bylinek a. Pivní lázně Chodová Planá , podujatia, mapa. Pivní lázně - miesto konania podujatí a jeho GPS súradnice

Pivní lázně léčí / blahodárné účinky pivních lázní. Kombinace minerální vody a blahodárných účinků piva a surovin nezbytných k jeho výrobě dává pivní lázni neobyčejnou léčivou sílu. Pivní lázně přispívají k obranně a zlepšení imunitního systému a výrazně pomáhají ke zlepšení krevního oběhu v těle Hotel Eroplán, Rožnov pod Radhoštěm. Čtyřhvězdičkový Hotel Eroplán nacházející se v městečku Rožnov pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům kromě luxusního ubytování, také vlastní wellness zónu a výbornou restauraci. Dopřejte si i Vy pobyt v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm společně s ubytováním v. Nejlepší Ubytování Valentýn Pivní lázně Chodová Planá Vyberte si z největší nabídky až 11 ověřených ubytováni Rezervujte přímo u majitele za nejnižší cenu Ubytování Valentýn Pivní lázně Chodová Planá Pivní lázně Chodová Planá V západních Čechách leží malé městečko Chodová Planá, které je vyhlášené svými pivními lázněmi. Jak by také ne, když zde v roce 2006 byly založeny první a největší pivní lázně v České republice - Pivní lázně Chodová Planá.

Pivní lázně přímo pro vás. Pobyty v Chodové Plané za skvělou cenu. Najděte si u nás vysněnou dovolenou. Sledujeme nejlepší cestovní kanceláře a slevové servery se spoustou akčních nabídek V západních Čechách leží malé městečko Chodová Planá, které je vyhlášené svými pivními lázněmi. Jak by také ne, když zde v roce 2006 byly založeny první a největší pivní lázně v České republice - Pivní lázně Chodová Planá. Dodnes patří místní lázně v areálu pivovaru Chodovar k nejnavštěvovanějším českým pivním lázním

Pivní lázně Karlovy Vary - TopLázně

Pivní lázně - Chodová Planá. Pivovarská 107 34813 Chodová Planá . Popis Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňská terapie využívající kombinaci léčebných účinků teplé minerální vody, piva, surovin pro výrobu piva, produktů vznikajících při výrobě piva a klasické i speciální masáže.. Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm. Vítejte na stránkách věnovaných právě těmto pivním lázním. Vyzkoušejte i Vy koupel v kvasnicovém pivu. Budete se cítit odpočinutí, svěží a plni nových sil

Pak můžete navštívit pivní lázně Chodová Planá!. Tyto pivní lázně jsou celosvětově známé, článek o nich se dostal i do zahraničních novin The New York Times a několik reportáží běželo i na televizních stanicích BBC nebo RTL Chodová Planá 2012 - pivní slavnosti. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu Best Hotels Pivní lázně Chodová Planá⭐️ Choose from the largest offer of 6 accommodations ⭐️ Book directly at the owner ⭐️ at the lowest price ⭐️ Hotels Pivní lázně Chodová Planá Najlepšie Dovolenka Pivní lázně Chodová Planá ⭐️ Vyberte si z najväčšej ponuky až 14 overených ubytovaní ⭐️ Rezervujte priamo u majiteľa ⭐️ za najnižšiu cenu ⭐️ Dovolenka Pivní lázně Chodová Planá

Rožnovské pivní lázně 119×. Česko Beskydy - Valašsko Rožnov pod Radhoštěm Na mapě. Všechno. Maximální spokojenost s nabídkou procedur, personálem, ubytováním v pivovaru, jídlem. Těšíme se ,že vyzkoušíme i jiné balíčky.. 2 dny vlastní doprava snídaně v ceně Zobrazit více variant. -28% od 1 990 Kč pro 2 osoby Najlepšie Ubytovanie Pivní lázně Chodová Planá ⭐️ Vyberte si z najväčšej ponuky až 14 overených ubytovaní ⭐️ Rezervujte priamo u majiteľa ⭐️ za najnižšiu cenu ⭐️ Ubytovanie Pivní lázně Chodová Planá

Pivní lázně jsou netradiční procedurou, která se těší oblibě nejen v naší republice, ale i v okolních státech. Pivní lázně jsou zážitkem, který si můžete vychutnat sami, případně s partnerem/partnerkou (pivní lázně pro dva), případně i jako větší skupina Pivní lázně Chodová Planá. Užijte si pobyt v populárních pivních lázních Chodová Planá! Pivní lázně můžete dle vlastních přání doplnit i o vhodné masážní metody a to například havajskou masáž, masáž lávovými kameny či manuální lymfodrenáž. Zpestřením pro vás může být i finská sauna Pivní lázně Chodová Planá. Pivní lázně jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy snad všech věkových kategorií. Mezi nejoblíbenější lázně tohoto druhu v České republice patří bezpochyby nádherné pivní lázně Chodová Planá. Tyto lázně nabízejí svým hostům krásné a ničím nerušené prostředí, ochotný a. Zajímavé levné pivní lázně Chodová Planá z českých slevomatů pro vaši pohodovou a levnou dovolenou ve slevě. Online dostupné pivní lázně Chodová Planá levně v našem pobytovém a cestovním katalogu s pivními lázněmi pouze zařazujeme, aby pro vás byly snadno dostupné z jednoho místa. Na konkrétním slevovém portálu se dozvíte více informací o pivních lázních.

Pivní lázně Chodová Planá. Odpočiňte si na chvilku od každodenních starostí, nikdy nekončících povinností a v mnoha případech již pomalu začínajícího stereotypu a vyberte si z široké nabídky nejrůznějších pobytů, které.. Chodová Planá. Klídeček a harmonie. Pivní lázně Chodová Planá se nacházejí přímo v areálu pivovaru Chodovar. Čeká na vás masáž, pravá pivní lázeň, relaxace na lůžku a na závěr gurmánský zážitek v pivovarské restauraci Pivní lázně Chodová Planá Zdroj: Profimedia.cz. Titulem První a největší pivní lázně na světě se pyšní ty v Chodové Plané. Perfektní procedurou, která vás povzbudí a navíc dokáže i léčit, je zdejší Pravá pivní lázeň. Je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody Ilsano, a to o teplotě 34 °C V České republice byly jako první otevřeny pivní lázně Chodová Planá v roce 2006 u pivovaru Chodovar. Několik měsíců poté se začaly po celé České republice otevírat další pivní lázně. Dnes můžeme nalézt pivní lázně v Olomouci, Chebu, Praze, Ostravě, Bahenci, Štramberku, Rožnově pod Radhoštěm a také v Písku. Pivní lázně Chodová Planá se nacházejí přímo v areálu pivovaru Chodovar. Čeká na vás masáž, pravá pivní lázeň, relaxace na lůžku a na závěr gurmánský zážitek v pivovarské restauraci. Zdejší pivní lázně spojují horkou koupel, pramen minerální vody, tmavé pivo a omlazující účinky živé kultury pivních.

Pivní lázně a pivní koupele v ČR (aktualizováno 2021

 1. Pivní lázně Chodová Planá jsou v provozu po celý rok. Víkendové pobyty bývají velmi obsazené, doporučujeme Vám pobyt objednat dva měsíce dopředu. Pivní lázně Chodová Planá - výhodné balíčk Pivní pobyt s příchutí romantiky pro 2 osoby . Cena: 4 660,00 Kč. Pivní wellness pobyt v Jeseníkách v hotelu Kolštejn
 2. Tagy: Chodová Planá, lázně, pivní lázně Sponzorované odkazy: Snad každý z nás si lázně přestaví jako místo, kam jezdí lidé alespoň na jeden víkend či týden, aby se podrobili různým procedurám a uvolnili se v příjemných vířivkách, bazénech, saunách apod
 3. V České republice byli jako první otevřeny pivní lázně Chodová Planá v roce 2006 u pivovaru Chodovar. Několik měsíců poté se začali po celé České republice otevírat pivní lázně. Dnes můžeme nalézt pivní lázně v Olomouci, Chebu, Praze, Ostravě,Bahenci, Štramberku, Rožnově pod Radhoštěm a také v Písku u.
 4. erály a pivní kvasnice se směsí chmele a bylinek blahodárně působí také na pleť, vlasy a mají omlazující účinky. Velmi důležitou součástí.
 5. Pivní lázně Štramberk. Pivní lázně patří v dnešní době mezi jeden z nejoblíbenějších druhů uvolnění. Jsou spojením dvou nejznámějších českých tradic, kterými jsou pivovarnictví a lázeňství. Přijeďte si na pár dní odpočinout, ponořte se do dřevěné vany s horkou lázní s obsahem pivních příměsí a speciálních vonných bylinek
 6. erální vody zvané Ilsano, piva Chodovar, chmele a také pivních kvasinek
První tankové pivní lázně Praha - Wellness pobyty

Pivní lázně Chodová Planá Esennce

 1. Pivní lázně Chodová Planá - fotografie Pivní lázně Chodová Planá - dárkový balíček Pivní lázně Chodová Planá - tip V pivních lázních v Chodové Plané nabízíme také: pravá pivní lázeň nebo pivní lázně Chodovar Plzeňský Pivní fest 2015 zpestří i soutěže a různé ukázky. Na festu budete moci okoštovat.
 2. Pivní lázně jsou také v Rakousku a Německu, žádné ale nemají vlastní pivo. Navíc nabízejí jen relaxační složku, ne medicinální proceduru. Minerální voda Ilsano, jedna ze 40 pramenů mariánskolázeňské oblasti, obsahuje dvojmocné železo a vysoký obsah přírodního kysličníku uhličitého, který vytváří na těle.
 3. Chodovar je vyhlášený rodinný pivovar nacházející se v Chodové Plané, který byl vystavěn nad prastarými sklepy vytesanými uprostřed žulové skály. K vzniku pivovaru se vztahuje pověst o pejsku Albim, který zde nalezl studánku s blahodárným vodním pramenem. Proto je Albi dodnes vyobrazen i na znaku sladovnického cechu. Překrásný historický areál Chodovaru svým.
 4. Pivní lázně Chodová Planá 10.4.2010. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení.

Pivní lázně Chodová Planá (Chodovar) - TopLázně

 1. erální vody, tmavého koupelového piva, bylinek a masáží. Lázně se nacházejí v malebném historickém areálu pivovaru. Nechybí zde restaurace, malé muzeum a.
 2. Autor tvrdí, že každý podnikatel, který má pivní lázně (Chodová Planá, Praha, Plzeň, Rožnov a jiné), používá svou metodiku a způsob absolvování procedury. Tím odůvodňuje, kromě piva, použití droždí, bylinných směsí atd. v souladu s místními tradicemi. Není kladen důraz na to, že pivo používané v.
 3. Pivní lázně ZOTO: Praha 1. klášterní pivní lázně Dolní Bousov: Středočeský kraj Pivní lázně Chodová Planá: Plzeňský kraj Bernardovy pivní lázně v Chebu: Karlovarský kraj Pivní lázně Harrachov: Liberecký kraj Pivní lázně Seč u Chrudimi: Pardubický kraj Olomoucké pivní lázně: Olomoucký kraj Rožnovské pivní.
 4. utách zabočte na Rybí, kde Vás již budou vítat.
 5. Kontakt a mapa. Pokud nejste z Prahy a nejedete sem vlastním autem, ale vlakem, Pivní lázně Praha se nacházejí, jen kousek pěší chůze od Staroměstského náměstí, takže se zde dostanete pohodlně i metrem z jakéhokoliv místa v Praze

Kontaktní informace - RoznovPivniLazne

Pivní lázně Chodová Planá - turisturaj

Lázně Vráž | Lázně | Lázeňské pobyty | LázněInfo

Pivní lázně Praha jsem s dcerou navštívila o prázdninách během našeho poznávacího výletu. Díky tomu, že se lázně nacházejí přímo v historické části Starého města, jde obojí příjemně skloubit a po náročném dni stráveném obcházením památek si odpočinout v teplé relaxační koupeli CBS Nakladatelství s. r. o. Vodní 1972, Zlín E-mail: info@cbs-cesko.sk Tel.: +420 774 479 544 www.malovanemapy.c

Pivní lázně chodová planá slevomat. Výsledky vyhledávání pivní lázně Beskydy plné zážitků: pivní či vinná lázeň, neomezený wellness Božské Beskydy: lázeň, wellness, polopenze a další hotel Excelsior se svými lázněmi, které vyzkoušíte na vlastní Moravskoslezského kraje. Wellness, pivní lázně i unikátní koupel Samotné lázně, super, jak pivní tak mořské Nechte každodenní shon a ruch za sebou, po chvíli se začnete cítit jako doma a užijte si Vaši dovolenou a to s veškerým komfortem, čistou přírodou v nejbližším okolí, lázeňskou a wellnes péčí v blízkosti Pivní lázně Chodová Planá jsou také velmi prospěšné zdraví. Napomáhají harmonizaci funkcí organismu. Zákazník se po koupeli cítí odpočatý a plný energie. Procedury napomáhají uvolnit svaly, zlepšují krevní oběh a imunitní systém, prohřívají klouby a mají ozdravné účinky na vlasy a pleť, kterou čistí. 348 13 Chodová Planá Tel.: +420 374 794 181 Email: chodovar@chodovar.cz WWW: www.chodovar.cz GPS: 49,893212 12,727324 . Region: Plzeňsko a Český les. Oblast: Český les - Domažlicko (Chodsko) Vstupné Pivní pohoda, pivní lázně, pivní akce v pivovaru Chodová Planá. Pivní lázně potěší nejen milovníky tohoto zlatavého moku, ale všechny, kteří touží po relaxaci a odpočinku.Jedná se o lázeňskou proceduru, která ma řadu blahodárných účinků na naš organismus a psychiku. Pivní lázně pomáhají regenerovat lidský organismus, zlepšují obranyschopnost těla, zvyšují srdeční činnost a podporují vyšší aktivitu krevního oběhu

:: Kontakt a otevírací doba :: [Chodské pivo, wellness

Pivní koupel Chodová Planá - Platnost 12 měsíc

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm dovolí vstoupit každému. Pouze byste se měli o vhodnosti koupele v pivu poradit se svým lékařem, pokud trpíte nějakou srdeční chorobou, jako je například vysoký krevní tlak. Také byste měli s návštěvou vyčkat, pokud jste nedávno prošli závažnou operací Pak můžete navštívit pivní lázně Chodová Planá!. Tyto pivní lázně jsou celosvětově známé, článek o nich se dostal i do zahraničních novin The New York Times a několik reportáží běželo i na televizních stanicích BBC nebo RTL ; Restaurace Ve Skále, Chodová Planá, Plzeňský kraj. Adresa: Pivovarská 107, 348 13.